sekretariat@zspkotla.pl
tel.76 83 18 382

Wycieczka

Rozstrzygnięto konkurs „Przysłowia mądrością narodu”. Do szkolnej biblioteki wpłynęły 22 prace uczniów klas IV-VIII. Tegorocznym słowem przewodnim konkursu było „dobro”. Najwyższe noty uzyskała praca ucznia klasy 5A – Aleksandra Jańczaka, będąca ilustracją przysłowia „Coś uczynił dobrego, nie żałuj nigdy tego”. Drugie miejsce zajął Krystian Sołonynka z klasy 6A obrazując przysłowie „Dobro zwycięża zło”. Na trzecim miejscu uplasowała się praca Oliwii Grzegorek z klasy 6B przedstawiająca przysłowie „Jak spadać to z dobrego konia”. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłorocznej edycji konkursu. Nagrody zostaną wręczone na uroczystym apelu podsumowującym zakończenie semestru.

Zapraszamy do uczestnictwa w bibliotecznym konkursie plastycznym

pt. „Przysłowia mądrością narodu - zilustruj przysłowie o dobru”

Organizator konkursu:

Organizatorami tego konkursu są: nauczyciel bibliotekarz, nauczyciele poloniści i nauczyciel plastyki.

Czytaj więcej...

 Pasowania uczniów klas pierwszych  na czytelnika

Dnia 29 marca 2022 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelnika i przyjaciela książki. W tym roku hasłem imprezy czytelniczej były Zamki i pałace.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w klasach I-III

5 listopada 2021r. w naszej szkole miał miejsce finał obchodów Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.  W tym dniu dzieci przyszły do szkoły przebrane za swoją ulubioną postać z bajki. Po korytarzach spacerowali Arielka, Małgosia, smok, Batman, Roszpunka, Biedronka i wiele innych kolorowych postaci.

Czytaj więcej...

BIBLIOTEKA SZKOLNA ZAPRASZA

PONIEDZIAŁEK – 7:15 – 15.00
WTOREK –  7:15 – 15.00
ŚRODA –  7:15 – 15.00 - dzień pracy wewnętrznej (nie wypożyczamy książek)
CZWARTEK –  7:15 – 15.00
PIĄTEK – 7:15 – 14:15